درباره آدوراوود

شرکت مهندسی آدورا فراز آریا با شماره ثبت 360678 از سال 1388 فعالیت خود را در صنعت ساختمان کشور بعنوان وارد کننده و تولید کننده انواع دربهای اتوماتیک و ضد حریق آغاز نموده است که با گذشت بیش از یک دهه فعالیت توانسته است رضایت بالایی را در نزد مشتریان خود بدلیل ارائه خدمات مطلوب و محصولات با  کیفیت ایجاد نماید .

با توجه به نیاز سنجی و تحقیقات تیم  R&D خود و در نظر داشتن کاربردی بودن کالاها و دوام بالا برای آنها و تقاضای بازار در استفاده از متریال چوبی در معماریهای نوین و لوکس در فضاهای خارجی ساختمان اقدام به تولید کامپوزیتهای چوب پلاستیک(WOOD PLASTIC COMPOSITE) و محصولات تولیدی جانبی بر پایه این کامپوزیتها با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا و بالاترین کیفیت مواد اولیه  نموده است.

دپارتمان پلی وود آدرا با بهره گرفتن از افراد متخصص و حرفه ای از مرحله طراحی تا پایان اجرا با مشاوره  مرحله به مرحله همراه مشتریان خواهد بود تا رضایت آنها را فراتر از استاندارهای متصور شده توسط سایر شرکتها فراهم گردد.

بر این اساس خط مشی شرکت آدورا بر این اصل استوار است که :

نوآوری و خلاقیت جاری در شرکت مهندسی آدورا به همراه تخصص و خدمات فنی در حد استانداردهای جهانی باعث متمایز شدن ما از سایرین می گردد.

درباره آدوراوود