چوب پلاست چیست؟

چوب پلاست (wpc) ترکیبی از چوب و پلیمرهای با کیفیت بالا می باشد. این محصول به دلیل دوام بالا، مقاومت در برابر خوردگی، تغییرات دما و رطوبت، و همچنین قابلیت طراحی و ساخت به صورت سفارشی، در بسیاری از پروژه های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. چوب پلاست به عنوان یک جایگزین پایدار و قابل اعتماد برای چوب در بسیاری از محصولات مانند پوشش کف، دیوار ، سقف، نمای داخلی ، خارجی و غیره استفاده می شود و بر اساس آن قیمت چوب پلاست متفاوت خواهدبود. با توجه به مزایای استفاده از چوب پلاست، این محصول برای کسانی که به دنبال یک محصول پایدار و مقاوم با قابلیت استفاده در بسیاری از پروژه های ساختمانی هستند، بسیار مناسب است.

مشاوره و خرید

برای مشاوره رایگان و خرید از محصولات آدورا با ما در ارتباط باشید.

محصولات چوب پلاست آدورا

پرگولا چوب پلاست با قیمت مناسب و کیفیت بالا

پرگولا

پرگولایی که توسط شرکت آدورا با استفاده از چوب پلاست ساخته شده است، یک اثر بی‌نظیر از هنر و مهندسی است. چوب پلاست، یک جنس مبتکرانه و سبکی است که باعث می‌شود این پرگولا هم زیبا و هم عملی باشد. این ماده به خوبی از ویژگی‌های چوب سنتی بهره می‌برد، اما در عین حال مقاومت بیشتری دارد و در مقابل شرایط آب و هوایی مختلف تحمل می‌کند. پرگولای چوب پلاست شرکت آدورا به عنوان یک انتخاب شیک و پایدار برای فضاهای خارجی شما عرضه می‌شود، که هم زیبایی طبیعت را حفظ می‌کند و هم امکان ایجاد یک محیط دلپذیر برای لذت بردن از فضای باز را به شما می‌دهد.

فلاورباکس

فلاورباکس‌های شرکت آدورا یک تجربه جذاب و منحصر به فرد از زیبایی و طراحی هنری را به شما ارائه می‌دهند. این فلاورباکس‌ها با استفاده از جنس چوب پلاست به دست مهارت‌های حرفه‌ای تولید می‌شوند، که همزمان با ایجاد یک ارتباط با طبیعت، ابزاری عالی برای تزیین و تجمل در فضاهای داخلی و خارجی شما هستند. طراحی‌های زیبا و منحصر به فرد این فلاورباکس‌ها، می‌توانند به عنوان هدیه‌ای خاص و با ارزش به دیگران تقدیم شوند یا به شما کمک کنند تا فضاهای خود را به یک اثر هنری زیبا تبدیل کنید. در کل، فلاورباکس‌های چوب پلاست آدورا با ترکیب زیبایی و کیفیت، گزینه‌ی ایده‌آلی برای افزودن زیبایی به محیط زندگی شما هستند.

کاربرد کامپزیت های چوب پلاست

قیمت چوب پلاست

خرید چوب پلاست با کیفیت برتر و طرح‌های متنوع را به سادگی در فروشگاه آنلاین باما تجربه کنید. ما به عنوان یک منبع قابل اعتماد در زمینه چوب پلاست، محصولات با کیفیتی را با قیمت مناسب و ارسال سریع به شما ارائه می‌دهیم. با تنوع طرح‌ها و رنگ‌بندهای متنوع، می‌توانید چوب پلاستیکی مناسب برای پروژه خود را با تضمین کیفیت دریافت کنید. برخی از قیمت چوب پلاست

پروفیلST

1.000.000 ریال 850.000 ریال

پروفیلST

1.900.000 ریال 1.615.000 ریال

پروفیلST

750.000 ریال 640.000 ریال

پروفیلST

1.300.000 ریال 1.005.000 ریال

پروفیلST

1.000.000 ریال 850.000. ریال

پروفیلST

10.000.000 ریال 8.500.000 ریال

مزایای استفاده از چوب پلاست

مقاومت بالا

مقاومت بیشتری نسبت به چوب طبیعی در برابر سختی‌های آب و هوایی، درخشانی کامل تری را به ما ارائه می‌دهد.

بدون نیاز به رنگ

با عدم نیاز به نگهداری و رنگ‌آمیزی دوره‌ای زمانبر و هزینه‌بر، زحمتی نخواهید داشت و بیشترین بهره را از آن خواهید برد.

مقاوم در برابر حشرات

با مقاومتی بی‌نظیر در برابر حشرات و قارچ‌ها، از آن لذت خواهید برد و نگرانی‌های اضافی را باز یاد خواهید برد.

بدون تغییر شکل

با تحمل بیشتر در برابر ترک خوردگی و دفرمه شدن نسبت به چوب طبیعی، جلوه‌ی زیباتری را به ما عرضه می‌کند و از دغدغه‌های زودگذر رها می‌شویم.

دوستدار محیط زیست

“چوب پلاست، به دلیل عدم نیاز به قطع درختان به عنوان ماده اولیه و قابلیت بازیافت مجدد، یک دوستدار محیط زیست بی‌نظیر است که به ما امکان می‌دهد از منابع طبیعی حفاظت کنیم.”

مقاوم به نور آفتاب

“با مقاومت استثنائی در برابر تابش آفتاب، چوب پلاست توانایی حفظ جلوه و استحکام خود را در برابر نور خورشید به اثبات می‌گذارد.”