كامپوزيتهاي چوب پلاستيك

ساختار کامپوزیت چوب پلاست چگونه است

همان گونه که در این گزارش اشاره کردیم دو بخش چوب و پلیمر اصلی‌ترین مواد تشکیل دهنده‌ی کامپوزیت چوب پلاست هستند. چوب مورد استفاده در ساختار پلمیر چوب پلاست؛ به شکل ذرات خرد، خشک و در اندازه‌ی ذرات مشخص است که به آن «آرد چوب و یا خاک اره» می‌گویند. مراحل تغییر و خردایش خاک اره و خرده چوب‌ها باید به گونه‌ای انجام شود که اندازه ذرات نهایی به اندازه‌ی کافی و مورد نیاز برسند. یکی از دلائل استفاده از ذرات چوب در این فناوری، قابلیت جذب رطوبت توسط چوب بدون تغییر در ساختار نام برد. این ویژگی در بلند مدت می‌تواند به دوام کامپوزیت چوب پلاست کمک کند.

پلیمرهای مورد استفاده در ساختار کامپوزیت چوب پلاست نیز پس از رسیدن به دمای ذوب با خرده چوب ترکیب می‌شوند. وجود پلیمر انعطاف‌پذیری و مقاوت محصول نهایی را نسبت به ارتعاش و ضربه افزایش می‌دهد. قابلیت شکل‌پذیری پلیمر این خصوصیت بزرگ را در کامپوزیت چوب پلاست ایجاد کرده است که سفارشی‌سازی آن برای طراحی‌های خاص نیز انجام شود. چسب، تثبیت کنندها، رنگ و عوامل کف‌زا دیگر افزودنی‌های صنعتی هستند که در فرآیند تهیه محصول نهایی به کار می‌روند.

روش‌های مختلفی برای تهیه کامپوزیت چوب پلاست وجود دارد اما روش اکستروژن جزو محبوب و متداول‌ترین روش‌ها برای تولید است.

چگونه کامپوزیت چوب پلاست تهیه کنیم؟ از کدام مرکز مشورت بگیریم؟

تمامی موارد ذکر شده جزو تجریبات گروه فنی و طراحی ما بوده که به صورت خلاصه در این مقاله برای شما نگارش شده است. در نهایت اگر به خرید و اجرای دکوراسیون داخلی و طراحی مدرن در سازمان خود فکر می‌کنید، ما امیدواریم این گزارش برای شما مفید بوده باشد. این‌ها و بسیار ناگفته‌های دیگر که در مقالات قبلی آن‌ها را ذکر کرده و یا خواهیم گفت همگی جزو مزایای تغییر در ساختار معماری داخلی و دکوراسیون داخلی و استفاده از کامپوزیت چوب پلاست و تغییر نگرش نسبت به آن در سازمان شما خواهند بود.

ما در شرکت آدورا فراز آریا، با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه‌ی ساختمان و دکوراسیون داخلی و واردات درب‌های اتوماتیک، ضد حرق و… می‌توانیم به شما در داشتن فضایی شاد، پویا و شایسته در اداره، سازمان و فضای خانگی کمک نماییم. شرکت آدورا با توجه به این که دارای تیم تحیقیق توسعه است به یکی از پیشروترین شرکت‌ها در این زمنیه در کشور شناخته می‌شود. تیم تحیق و توسعه‌ی ما با شناخت کامل بازار همواره در پی ان بوده که اقدام به تولید بهترین محصولات برای مشتریان خود نماید. رضایت مشتریان ازخدمات تحویل شده در شرکت ما، هرساله طبق بازخوردهای اماری از سوی بخش فروش و بازرگانی بررسی می‌شود نشان داده است که کیفیت و ارائه‌ی خدمت ما جزو بهترین‌ها بوده است.

بنابراین اگر به این موضوع فکر می‌کنید که سازمان شما از جهت دکوراسیون داخلی، کفپوش چوب پلاست و… دارای کیفیت چندان مناسب و شایسته‌ای نیست، زمان مناسب خرید و ورود به فروشگاه وجود دارد. تیم طراحی و تولید ما در تمامی این مراحل توانایی همکاری پیوسته با شما را دارد تا دفاتر شما مطابق با بهترین و به روزترین طراحی دکوراسیون تولید شود و شادابی و شایستگی را برای شما به ارمغان بیاورد. ما تمام توان خود را در جهت رفاه شما مطابق با علم روز انجام خواهیم تا فضای کاری بهتری برای شما و همکارانتان ایجاد کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *